Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolti75

    senior tag

    válasz Khelben #1484 üzenetére

    Értem mit írsz, nekem csak workstation vonalon van tapasztalatom 2008 óta csak ilyeneket használok, a konzumer és a gyengébb üzleti gépekhez nem is szólok hozzá, mert lövésem sincs.
    Zbook fury 15 G7-em volt, április magasságában vitték el. Majdnem full műanyag a gép, nem nem olyan már mint a G6 volt, horror a szerelése, én nagyon utáltam, pedig egy erős dreamcoloros példány volt.
    Precision 7540-től nagy nehezen sikerült megszabadulnom júniusban nagyon ár alatt. Alapvetően a gép felépítése nagyon jó, amivel nem tudtam megbarátkozni, az a random akadások és fagyások munka közben. Állandóan mentenem kellet mert nem bíztam benne. Ugyanezt csinálta a 7530 és a 7730-asom is. Szervízben járt, akárhogy teszteltük nem jött elő a hiba, csak nálam több óra munka után. Ugyan azt az ssd-t beraktam a P53-asba és semmi gond, vissza Dell-be ismét. Netes fórumos leírások alapján a cpu táp áramköre nagyon ki van centizve, ezért csinálhatja, de ez is csak találgatás, nem ez a szakmám.
    7550 és 7750-el már nem is próbálkoztam az előzmények miatt, pedig nagyon olcsón vehettem volna.
    Én főleg munkára használom a gépet, nem érdekelnek már a szintetikus teszt eredmények, egy stabil munkagép kell, jó kijelzővel, és a fent tárgyalt három közül nekem a Thinkpad P vált be legjobban. Igen van itt is silányulás, de jóval kisebb mint az alsóbb kategóriákban.
    A fent leírtaktól függetlenül mindhárom márka WS gépeit ajánlom, ha valaki ilyenre vágyik. Ha szintetikus teszt eredmények számítanak, akkor Precision, ha a stabilitás akkor Thinkpad P, Zbook pedig ha az jön szembe jó áron ;)

Új hozzászólás Aktív témák