Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Baliga Tamás #22008 üzenetére

    Hmm, érdekes dolgokat írtál!

    Először is köszi az infókat, sokat segítesz velük! :R

    Közben abban már biztos vagyok, hogy Creative lesz a hangkártya, amit veszek, nem más márkájú. Ez is haladás.... :D

    Egyébként én is 50%-on használtam a Crystalizer-t mindig annó. :D :C

    Mindenképpen PCI-E-ben gondolkozok, vagy ha van más megoldás is akkor arra is vevő lehetek, a lényeg, hogy belső legyen, azaz a gépben legyen ne mellette kívül vagy akármi. Illetve PCI foglalat már a mostani alaplapomon sincs, az leendő új lapomon meg 100%, hogy nem lesz, szóval a PCI-t nem erőltetném. PCI-E egyébként jó lenne, csak kell egy új alaplap majd hozzá, mert kevés a PCI-E a mostanin, illetve pont úgy helyezkedik el, hogy letakarja az 1x-es foglalatot a videokártya... nem tudom melyik hülye találta ezt így ki. :D Mind1, lényeg, hogy PCI-E elviekben jó lesz majd.

    Lehet, hogy ha hallanám a rendszeredet, akkor megérteném, hogy miért jó Stereoban zenét hallgatni! :)

    Jelenleg egy Logitech Z5500 -am van már sok-sok éve. Azon hallgatok mindent. Egyébként én nem vagyok egy nagy zenés. Mármint úgy értem, hogy szeretem a zenét és szoktam is hallgatni, de valójában a hangszórón kijövő hangok 60% -a "játék" 25% film, 15% zene. Kb ilyen az arány. És van azért pár ősrégi játékom is, amivel a mai napig szeretek játszani és nem tud 5.1-et, pl.: Heroes III és sokkal élvezhetőbb, ha mindegyik hangszóró szól, mintha csak az első kettő. Nyilván egy ős régi játék teljesen más téma mint a profi zenehallgatás. :) Azért kíváncsi lennék egyszer egy profin összerakott rendszerre, hogy miket tapasztalnék életérzés ügyileg. :) De ez így nem lehet úgyse elmondani, ez csak úgy ér valamit ha hallja az ember, mert így most, hogy mondod, így kb olyan mintha telefonon magyaráznám hogy milyen a parfümök illata a boltban.... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák