Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CabalX

    aktív tag

    válasz Lord Dragon #22021 üzenetére

    Az AE-5-ön Sabre DAC nem kiegészítő, simán digitálist konvertál analóg jellé (elég jó minőségben).
    Dedikált fejhallgató kimenet van a kártyán, külön "bedrótozva", de nem csak fejhallgató esetén szól jól a kártya.
    Azt nem írtad (vagy nem vettem észre) hogy hogy használod a Z-5500-ast, valamelyik digitális kimenetén keresztül vagy direktbe analóg rákötve a kártyára - mert ha a direct analóg-ot használod akkor is működik a Sabre DAC (minden analógnál) - úgy is szebb a hangminőség. :D
    Nem szeretnélek ennek a kártyának a vásárlásának az irányába elmozdítani, mert ha nincs akció drága tud lenni - én akciósan, ingyen fejhallgatóval vettem 36e-ért - de korábban írtam róla véleményt, megemlítettem a "hibáit" is. A led/világítás ennél a kártyánál ne zavarjon, ha nem csatlakoztatsz hozzá plusz tápot a molex csatlakozóval akkor nem világít. :)

    Ha Z esetében csak a piros színnel van bajod akkor le kell szedni az EM shieldet, befesteni fekeze zománc festékkel és máris nem piros. :D
    Vagy eleve nem árnyékoltat veszel - kérdés kinél mennyire placebo hatású a dolog, kinél mit, milyen zajokat szedne úgy össze a gépből.

Új hozzászólás Aktív témák