Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alcapone386

    őstag

    válasz energomatt #321 üzenetére

    Panasz? Én észrevételeztem. Számomra zavaró, hogy ha víz éri akkor rezeg. Zavaró, de elfogadtam..ennyi..Nekem jobban bejönne egy mikrokapcsolós megoldás. Ezért van a fórum, hogy megosszuk a tapasztalatainkat. Van akit nem zavar pl, hogy gyárilag az ip68 as készülékházban (ami pormentes ugyebár) a kijelző közepén porszemek vannak belülről, én pedig olyan vagyok, ha egyszer észreveszem akkor mindig figyelni fogom és zavar. (Pont kifogtam..bele kell törődni, hozzá kell szokni és ennyi. Nem fogom ezért szétszedni, de akkor is szívás.)

    A hibát ott követtem el, hogy zuhanyzást írtam és nem kézmosást. (Te kézmosásnál leveszed?) Ha ezen fennakadsz, meg sem merem kérdezni hogyan reagálsz egy híradóra?! - Persze, ha nézel ilyet -

    Azzal igazat mondtam vagy hazudtam, hogy víz hatására rezeg? Neked nem zavaró, én meg jobban venném, ha mikro nyomókapcsoló lenne benne.

    Reszemről téma lezárva, de azért annak örülök, hogy kis mozgás tapasztalható a fórumon.
    Remélem más segítőkész emberek is tudnak tapasztalatokat és észrevételeket írni, mert amikor én akartam okoskarkötőt venni örültem volna pár tippnek.

Új hozzászólás Aktív témák