Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jmcclane

    csendes tag

    Sziasztok!
    Új egeret szeretnék venni, ez ügyben kérném segítségeteket.

    1. Mennyi a keret?
    Max 14000FT
    2. Használtpiac, és / vagy eBay?
    Egyik sem. Használtan nem veszek semmit. Valami normális webshoptól, vagy pesti üzlettől vásárolnék.
    3. Mire használnád az egeret
    Fps / arpg / moba
    4. Hogyan fogod az egeret, mekkora kezed van?
    Palm grip, péklapát. :)
    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    Az alacsony/közepes sebességet preferálom.
    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Balkezeseknek is megfelelő egeret keresek, lehetőleg jobb oldalsó gombbal.
    10 ezer felett min 2 év gari legyen rá.

    A topic nagyon jó, ezer hála érte. 3 egér is szerepelt a listámon, de nektek köszönhetően szembesültem vele, hogy egyik sem lenne jó választás.

  • Jmcclane

    csendes tag

    válasz salytmasztor #44547 üzenetére

    Igen, sajnos drága buli balkezesnek lenni. :)
    Pont a Mionix Avoir 7000-et sasolom, de az az ár már nem túl baráti.

    A gariztatás nagyon fontos szempont, sajnos pont most jártam úgy Iponnál, hogy nem akarják cserélni a rágcsálómat, hiába van még fél év gari rá.
    Steelseries qck, ill Logilink padot használtam fél évig gond nélkül, aztán félig meghasalt az optika. Nem akar sötét felületű padokon menni (több gépen is kipróbáltam). Az eszközt állítólag bevizsgálta a beszállító, de nem találtak hibát.Nálam elásták magukat.

    Ezek után gondolkoztam, hogy esélyt adnék a lézeres patkányoknak és vennék egy Ozone Neon-t, de annak nagyon lepontozták a szenzorát.

    Roccat Kova + Max Performance ROC-11-520
    Ez lenne esetleg 14 ropiért.

  • Jmcclane

    csendes tag

    válasz dobragab #44551 üzenetére

    Gigabyte force m7.

    14 ezer felett biztos nem fogok egeret venni. Annyit nem ér meg számomra a jobb oldalsó gomb megléte.

    Jó drága lett ez a Pixel is. Nem csodálom, ha tényleg csak tapogatózni járnak be. :)

    Nem szeretek használt dolgokat venni.Látod egyeseknél a még érvényes garanciális termékek cseréjét is megpróbálják kikerülni, az előző tulaj meg ki tudja mit csinált a cuccal.
    Az ügyem még nem zárult le az Iponnal, de nem vagyok valami bizakodó.
    6000ft-os egér miatt nem fogok fogyasztóvédelemhez szaladgálni nyilván. Karácsonyra terveztem megvenni a 4. majdnem teljes configomat tőlük, de ha egy ilyen piti cucc miatt szarrágóskodnak velem, természetesen máshol fogom megvenni az új vasat.

    Mindenesetre nagyon szomorú, hogy egy balkezes embernek majdnem 20 rongyot kell költenie egérre egy oldal gombért.

Új hozzászólás Aktív témák