Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    válasz Synthwave #96548 üzenetére

    Köszönöm a tanácsodat! Még nem derült ki, hogy mi lesz a vége, de esélyes, hogy visszakapom az árát, és vennem kell majd valamit. A G403 Prodigy-re elsősorban amiatt ruháztam be, mert előtte is ilyen jellegű egereim voltak (MS IntelliMouse 1.1, MS IntelliMouse 1.3, Logitech G5, Logitech MX518, Logitech G400, Logitech G400s), bevált a forma + méret és a kialakítás.

    Érdeklődhetek, hogy mit ajánlanál helyette hasonló vagy kicsivel magasabb árkategóriában, ami hasonló kialakítással és formával rendelkezik? Vezeték nélküli kialakítás praktikusabb, ezt aláírom, de fps játék miatt vannak félelmeim, nem tudom, hogy ezek jogosak-e, régebben ebben az esetben kifejezetten kerülendőek voltak a vezeték nélküli perifériák. Egyébként viszonylag keveset játszom, elsősorban munkára és mindennapi tevékenységekre használom, éppen ezért érzem nagy hátrányát annak, hogy a görgő nem működik rendesen. (játékban nem igazán használom, de munkához folyamatosan)

    Az egérfogásom palm grip és fingertip grip közötti, talán inkább utóbbi. A kézméretem 19cm. (ezeket az előző hozzászólásomból kerestem vissza, akkor vettem a G403-at :) )

    [ Szerkesztve ]

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák