Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kellcucc

    aktív tag

    Sziasztok!
    Update: 10 nap után visszavittem a Rival 310-et, mert az oldalsó szilikonos résznél borzasztóan izzadt az ujjam, a szélesebb ergonómia miatt a kisujjam folyton fájt, a hüvelyk ujjam ízülete is, egyszóval számomra nagyon kényelmetlen volt. A következő logikus döntés a G403 lett volna, amit ugye sikerült megfogdosnom élőben és tetszett és utólag képről megnézve nem szélesedik ki annyira, mint az SS, így feltételezhetően sokkal kényelmesebb lett volna a kisujj fronton, ennek ellenére egy DA V2-t vettem. Eszembe nem jutott volna ennyit kiadni egy egérért, de mivel a munka miatt egész nap a kezemben van, a kényelem volt az első szempont. A DA görgője a többi egérhez képest simábban, kisebb ellenállással gördül, de lehetne még finomabb számomra (a görgőt elég sűrűn használom AutoCADben). A gombjai nagyon jók, nem hangosak. Az egér maga borzasztóan szép. Sajnos pofán csapott, hogy ez is szilikonos oldalt, érdekes viszont, hogy az SS R 310-hez képest nem annyira izzasztó ez a felület. A hüvelyk ujjam se fáj ettől az egértől, szóval egyelőre teljes mértékben elégedett vagyok vele. Akinek - ugyanúgy, mint nekem - külsőre nagyon bejön a Rival 310, az gondolkozzon el azon, hogy szüksége van-e fájdalomra, vagy a kisujjára a jövőben, mert ha nincs, nyugodtan levetetheti :D Pár nap után már konstans fájdalom volt mindkét ujjamban.. :O Ha valaki a szoftverre gerjed, szerintem az SS-é sokkal jobb, én, mint laikus, sokkal gyorsabban megtaláltam a keresett beállításokat, szerintem sokkal user barátabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák