Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Nah megjött az Acer Predator Cestus 510es egerenytű, és tesztelgettem/fogdostam egy picit.
    Első blikkre az én nagy kezemhez szuper, kényelmes, és remekül kézreáll. Az tuti hogy kiskezü emberkéknek egyáltalán nem ajánlom ugyanis az oldalsó gombok közül az elsőt, még én is alig érem el, mármint én éppen elérem, de kissebb kézzel problémás lenne szerintem. A jobb oldalsó "panel" is cserélhető ugye, és amit gyárilag raknak rá, az szerintem kényelmetlen...gyorsan ki is cseréltem a "laposabb" elemre, és azzal már hibátlanul simul a tenyerembe.
    A szoftvere lényegretörő, így hibátlanul személyreszabhatjuk a rágcsálónk világítását, vagy épp DPI értékét. Egy profilhoz 5 érték állítható, amit az egeren lévő gomb segítségével lehet váltogatni, szóval ha mondjuk a 800 DPI nem jó, mert te 802-t akarsz, akkor az is megoldható :D

    Nem vagyok egy RGB rajongó, de a vörösen púlzáló predator logo (amit én állítottam be persze), azért tetszetős :)

    Az egyedüli dolog ami nem tetszik annyira az a görgő, kicsit negézkesnek tünik a tekerése...remélem ez szokható :B

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák