Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Godmax

    tag

    válasz BubisBublek #41795 üzenetére

    Én szeretem a szabadon futós görgőt, az MX1100-on nem gördített soha magától. Hamar leérek a fórum aljára ha kell :).
    Viszont nem használom egy ideje, ha budapesti vagy és gondolod gyere el nézd meg, olcsón megveheted. A maradékból meg vegyél egy jó egeret gémelni!
    Tényleg hatalmas különbség van egy arra való egér és egy wireless valami között.
    Ha visszaolvasol láthatod, hogy nem egy hú de szuper gémer egerem van de komolyan, érezhetően sokkal jobb mint bármi eddig (Microsoft laser mouse 6000, Microsoft wireless laser keyboard 5000 (ez egy szett), valami Gigabyte wireless, Logitech MX1100R).

    És aszongyák'az okosok, hogy ez szar. Na most ha veszel egy rendes egeret, akkor azt a pluszt még tedd hozzá :).
    (Azért egyszer szerzek egy igazi gémer egeret mert fúrja az oldalam, hogy tényleg jobb?)

    Ma délután kiderült, hogy ha megszakadok se tudok 1m/s fölé rántani, szóval azt hiszem ez az egér engem nem korlátoz az ég világon semmiben, mert nem tudom oda rántani, ahol pontatlan lenne.
    Ez a délutáni teszt és legközelebb akkor csinálom, ha új egerem lesz :), mert lassan füstöl az új egérpadom.
    Jól mondom?

    Az a fura tüske soha nem jött elő többet amúgy és a maximum 0.9m/s ami kijön belőlem :).
    Hajlott korom lehet a ludas, illetve nem vagyok nagy játékos.

Új hozzászólás Aktív témák