Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz guftabi96 #41428 üzenetére

    Én X4-et használok és imádom. Olyasmit, amiről írsz csak 1x tapasztaltam, de kimostam trisós vízben, kinyomkodtam, kiraktam a délutáni rekkenőben 15 percre az ablakpárkányra száradni oszt elmútt :K Bár hozzáteszem én hyperglide-al használom szóval.. Viszont azzal 6 egerem sem tapad rajta, helyette csúszik, mint az álom. Szerintem mosd ki te is (a szappan valamiért nem jött be, mintha nem komálná én szerintem) a gumis oldalával egyetemben, oszt ha megszáradt fújd be valami jobbfajta szilikonnal (ha bátrabb vagy teflon spray-el, de az drágább és vadászni kell a jobbakat) és persze jaffa talpak megsatöbbi. Nekem egfyébként úgy tűnik, hogy a gyártás során (véletlenül, vagy szándékosan, tudjisten) a gumi részre is kerül valami cucc, mert elsőre nekem sem tapadt igazán, de miután lemostam róla tapad az asztalhoz, mint állat, meg sem lehet moccintani :K Ha 2-3mm-el vastagabb lenne, kávét főzne, ágyba hozná és full fekete lenne és ingyen jeges hideg sör járna hozzá hetente: tökéletes lenne :DD

    (#41404) Vanir : Egy ideje nem járok. Túl sok a jóból megárt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák