Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kosak

    csendes tag

    Sziasztok.

    Nos egér vásárlás előtt állok. 2005 óta csak mx 518at használtam. Kb 3 ilyen egeret "ettem" meg, de tökéletes volt mindegyik és szomorúan néztem, hogy már nem árulják :S így gondolkodtam akkor ideje valami mást kipróbálni.
    Szóval hasonló egeret keresek, ami strapabíró, normalis fogása van és közel 105 g-os mint ez volt. Kifejezetten GAMER egeret keresek. Néztem a g400 at és g500at de az a matt anyag miatt nem feltétlen venném meg, BÁR ETTŐL függetlenül idáig a g400 a favorit. jobb volt az 518ban h konnyu volt tisztítani és egylatalan nem színeződött el, SEHOL !

    szóval ezek a versenyzők:

    Logitech g400 //jelenlegi befutó
    logitech g500
    Thermaltake MO-BLE001DT TT black element
    Gigabyte GM-M6900

    Ezeket pusztan forma alapjan valasztottam. Szeretem amikor egy egér kitölti a kezemet nem pedig erőltetetten kell fogni.
    Fontosak emelett a gombok is! már megszoktam őket és alapvető feltételnek tartom.
    Valakinek az utóbbiakkal vaélamiylen tapasztalat? A TT egér egész pofásnak tűnik de az h 1 év a gari az sugall valamit. A g400nak meg a 3 év gari. Alapvetően Logitechet szeretem de nemtudom hogy manapsag a többi gyártó hogy áll. Razer egeret semmi képpen nem szeretnek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák