Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horusz-

    tag

    válasz DjKoxi #3147 üzenetére

    Vásárlásnál derült ki hogy nincs válpánt!
    Kezelhetősége és hevedere a kinaiaknak,és nőknem lett kitalálva
    Hevederbe nem fér bele a kezem,teljes kinyujtásnál sem,csak a 4 újjan tövéig.
    emiatt kezelhetetlenek voltak a gombok,és egyéni fogási lehetőségre kényszerített,ami kényelmetlen volt.
    A gép sújelosztása nagyon zavaró mert a heveder,ami igen vékony,a talpazatánál volt rögzítve,és emiatt rendesen kifordúl az ember kezéből,ezért állandó markolást kell alkalmazni,és így nem tudnak pihenni az ujjak.
    Beltérben,mesterséges fényviszonyoknál,sokat téveszt az autó.fehéregyensúj,ezért némelyik képkocka hol kékbe hol bordóba,és tulszinezve jelenik meg.
    A tulszinezés gyakori probléma volt,pláne mikor 1 kézi mecsen,sárga mez,műfény,és parketta szin,gyors mozgás,na itt néha csak az arcokat lehetett látni test nélkül!
    Kicsi zoom,de végülis elég,általános használatra.
    Röviden a problémákról
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jó dolgok!
    Jól kezelhetö egyszerű menü
    könnyű tetszetős forma,jó lcd
    stabija rendkivül jól müxik
    Szabadban term.fénynél rendkivül szép éles szinek,teljesen megegyeznek a szemmel látható szinekkel. Mic.rendkivül jól szolgál, zoom funkció hatásos,mellék zajok nélkül.
    Viszonylag jó akkutöltés,utángyártott nagy kap.akku ára,ami kifogástalanul,tőle elvárható modon működik.
    Fotó részt nem használtan,van arra megfelelő gép!
    Biztos van amit kihagytam,2 éjszakás műszak után,csak ezek jutottak eszembe
    Alapjába véve jól müxik,megéri az árát,de nagykezűeknek, semmiképp nem ajánlom!
    Elképzelhető hogy az én bénaságom,de nehezen tudom elképzelni,mert kb a 30 kamerát fogyasztottam el.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ezekből a sony trv4?? kamerát szerettem (analog) amibe olyan erős volt az infra,hogy ha nedves volt valakinek a bőre,akkor olyan volt az ember mintha nem lett volna bőr rajta.Vagy strandon voltál,és nappal használtad az infrát akkor mindenkit levetkeztetett.Utánna a canon 600i ez digitalizálásra is lehetett használni,a pana320 elött volt közvetlen! Tavaji farsang azzal volt felvéve,az ideji a panával.Ha 10-es skálán osztályoznám a felvett minőséget, akkor 6 a canon 4 a pana (beltér) kültér:8a pana 5 a canon

    Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

  • horusz-

    tag

    válasz DjKoxi #3152 üzenetére

    Tartóságról csak annyit,hogy általában 2 éves korukba megy tönkre a ccd(Ez a camera kft infója,)de nem törvényszerű és nem feltétlen ez a tipus! Ez a 2 éve gyártott tip.ra volt jellemző,a sony ccd-je miatt
    Szerintem ettől nem kell félni,habár a gazdaság a tömeggyártásra,és vásárlásra épül!

    van olyan tdk kazim amire már 5x vettem fel!
    és van fujim is

    [ Szerkesztve ]

    Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

  • horusz-

    tag

    válasz DjKoxi #3278 üzenetére

    Sajna ugyan úgy kicsi a heveder,és még mindig rosz helyen van a felvételgomb,de ezzel ki kell békülnöm pár hónapig,migy összejön a lővém!
    Addig is akit érdekel kb.3-4 hónap mulvan eladó lesz!!! :K

    Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

  • Gatya

    aktív tag

    válasz DjKoxi #5295 üzenetére

    Szia!

    Közben megtudtam és szereztem is. Az NV-GS300-as nál (de a 120, 200, 280 nál is) nincs rajta a kis csatlakozó. Gyakorlatilag van egy kábel és a végén van egy adapter amit az akksi helyére kell rakni.

    Azért köszönöm a segítséged.

  • johnjohn

    addikt

    válasz DjKoxi #5913 üzenetére

    Jön rá a vám, az áfa, meg a futárszolgálati díj kínából. Meg nem lesz garancia Európában.
    Meg nem biztos, hogy a cucc eredeti, és nem hamisítvány.Ha PayPal fizetési módot használsz az legalább arra ad némi biztonságot, hogy el is küldik amit kifizetsz.
    Nem hiszem, hogy megérné. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák