Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz anonym1s #10571 üzenetére

    "mert az szebb videot csinal es mar vettem is egy hasznalt de hibatlan allapotu dsc-hx9v tipust."

    Biztos jó lesz, de azért számíts rá, mégsem célhardver. Nekem van egy Pana LX7-es fényképezőm, az kategóriájában kitűnő minőségnek számító 50p-s videót csinál, részletgazdag, éles, ráadásul a fényerős optikájának köszönhetően kevés fénynél is remekel. Összességében azonban mégiscsak kompromisszumos. Egyrészt a zoom kisebb mértéke, másrészt az AF keresgélései, aztán a fényképező ergonómiája (ami nem tökéletes videózásra), nem utolsósorban a zoom behallatszó hangja, a rövidebb akkuidő, mind olyan "apróságok", amik jelzik, hogy igencsak mást tud nyújtani, egy konkrétan videózásra fejlesztett készülék.. Úgyhogy vettem is az LX7 mellé egy Sony CX250-et. Cipőt a cipőboltból, fényképet fényképezővel, videót videókamerával érdemes, szerintem.
    (Persze lehet példát mondani, hogy egy jobb fényképező videója üti egy gyengébb videókamera teljesítményét, úgyhogy természetesen nagyon nem mindegy, milyet választunk.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák