Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bizoonik

    tag

    Sziasztok!
    Szeretnék fényképezni, de egyáltalán nem vagyok még benne a világnak ebben a részében, igazi fényképezőgép még sosem volt a kezemben. Néhány cikket elolvastam itt, hogy mégis miről szól ez az egész, ekkora lépést már tettem az ügy érdekében. Szeretnék majd később egy gépet is venni, ebben kérném a segítségeteket / tanácsaitokat :)

    - Gépre szánt összeg?
    50-200 ezer forintra gondoltam nagyon max, és ebben legyen benne minden (váz+obi(k))

    - Felhasználás?
    motorozunk a barátaimmal, és idén elkezdtünk zárt pályákra kijárni és gyakorolni, ezeket az élményeket, és tudásunk szintjét szeretném megörökíteni értékelhető minőségben, tehát mondjuk motorsportot fotóznék, illetve családi nyaralásokon tájképeket esetleg, és magunkat.

    - Méret számít?
    legyen minőségi a cucc, ne okozzon gondot állványról használni, tudjak vele 100-200 métert sétálni esetlegesen, amúgy nem igazán számít

    - Videóra szükség van ?
    legfeljebb általános minőségben, nem filmforgatásra kell

    - Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
    bármi szóba jöhet

    - Egyéb kívánság, speciális igények?
    egyszerű fájlátvitel / kezelést szeretnék mert a nap végén egyből számítógépre szeretném tenni az anyagot, szóval külön program meg előfizetéses szolgáltatásokat nem szeretnék mert ez csak hobbi szint lenne kezdésnek

    Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket! :R

Új hozzászólás Aktív témák