Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    válasz Slowman #6977 üzenetére

    Na, nem is tudtam, hogy váltani tervezel. :)
    Most váltottam sima kitobiról, IS -es típusra, 50D-t meg tegnap próbáltam remek váz, szerintem kezdetnek jó páros.
    Alapzoom-nak szerintem 17-40 F4L, ha már lesz keret lecserélni a kitet.
    50 1,8 -ról szinte csak jókat tudok mondani szintén, remek objektív, egyedül az af-ével van bajom. :(((
    85 1,8 -at még nem próbáltam, sztyui-nak van, nagyon szereti, szerintem ezzel sem jársz rosszul. A vakuból most mire gondoltál? 430 EX-re, vagy 580 EX -re? Mert tudtommal 480 EX nincs, de lehet, hogy csak én nem tudok róla. :K
    A Battery grip-ből utángyártottat, vagy eredeti Canont akarsz? Szintén most vettem, remek segédeszköz, sokkal-sokkal jobb fogást ad, és persze nagyon nagy előny, hogy dupla akkuval megy a gép, már megvettem hétfőn, majd beleraktam azt az akkut, amit adott hozzá a srác (eredeti Canon), majd az én utángyártott akkum, és még mindig tele van, a gép szerint, pedig azóta csináltam már egy jópár expót.
    Telének a 70-200 kitűnő, múltkor volt szerencsém kipróbálni egyet, remekül sikerült darab. :)

    Tehát nagyjából már próbáltam a cuccokat, amiket említettél, szerintem jó dolgokat választottál ki. :K

Új hozzászólás Aktív témák