Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz orange96 #20452 üzenetére

    Ha komolyabban játszol, és sok a double tap akkor lineáris switch.
    Ha kicsit többet írsz, esetleg nagyon nem jönnek be a lineáris switchek (touchtype nagyon nehéz rajtuk, teljesen lenyomja rajt az ember a billentyűket) akkor jó lehet a brown is. Bár én személy szerint a kékeket részesítem előnyben ha gépel is az ember.

    Strapabíróságot illetően a Cherry MX switchek nagyon jók, a Kailh pedíg gagyi kínai (a Razer is).

    Kérdés hogy mennyire gondolod komolyan a játékot és képes vagy-e feláldozni a tactile feedbackot az esetleges jobb eredmények érdekében, vagy hogy egyáltalán maga a klikk tetszik-e, ez mindenkinek egyéni preferancia.

    Én pl a 40-55g-os lineáris switcheket részesítem előnyben, főleg olyan játékokkal játszok ahol sokszor kell ugyanazokat a gombokat gyakran lenyomni (double tap. Egy Corsair K70 RGB-t hajtok, amiben speckó házas MX Redek vannak, nagyon pöpec és kényelmes de ezen írni amíg nem szokod meg nagyon furcsa és könnyen félre lehet nyomni, de utána.... :Y. Szinte csak jót tudok róla mondani, kivéve ha a winlock billentyűzetet használom és lockon marad nem mindig szeret indulni a gép. Ez valami bios probléma, nem inicializál rendesen sokan panaszkodnak valakinél meg nem jelentkezik, nálam is csak kb havi 2x, ilyenkor a polling rate kapcsolót átbillentem biosba majd vissza és már mehet is a móka.

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák