Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz kristof123 #11709 üzenetére

    altGR + i

    Peddy789: van egyébként halk mechanikus is, egyy barna gyárilag o-ringekkel szerelt giga, ami még világít is. egyébként mechanikusokat nem kell töig lenyomni, mert nem legalul van a beviteli pont. szóval a pirosokon, de lieginkább a barnákon lehet nagyon finoman is írni, ha nem nyomod tövig a billeket. tövig lenyomni őket meg ugye idő, szóval ezen lehet gépelési tempót javítani.

    a monitorok egyébként drágábbak, szóval evidens, hogy inkább azoka nézem közben:). ha meg tényleg nagyon blingest akarsz, akkor ledes helyett ergonómikusat vegyél, azzal átlagember tényleg nem tud nagyon mit kezdeni.

    birno: van egy régi program, a typing of the dead, az tökéletes játszva gépelni tanulni (van tutorialja is mozdulatokat tanítani/gyakoroltatni). tényleg nem pár óra, de szerintem hosszú távon eléggé megéri. a többféle layout 10ujjal gépelve egyébként annyira nem zavaró, én egy időben felváltva használtam egy 10"os EEE, egy ergonómikus és egy hagyományos billt, és annyira azért nem volt veszélyes a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák