Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tenken

    őstag

    válasz Tenken #11655 üzenetére

    Voltam a boltban. 5x1,5-öst vettem. Bevittem az egész bill.-t és végig rakosgattuk őket egymás mellett, hogy melyik mennyire emeli meg. Szépen torna sorban ez volt az a méret ami megegyezett a gyűrűzetlen magassággal. :)
    18 Ft darabja alapból. 50 után 10%, 100 után 20% stb. Én 100 vettem, de szerintem valamit elszámolt, mert 1200 Ft-ot kért. Nem akartam kötözködni.
    Elvileg 1000 után már 50% vagyis 9 Ft-t darabja, de ez már eleve sem tétel a többi megoldáshoz képest így inkább megvettem.
    Szerintem érdemes akár egyedül is elmenni egy komplett szettet venni. Ha van igény csinálhatunk csoportos rendelést is, de ami porta rájön azzal lehet, hogy akár otthon valami helyi boltban olcsóbban talál ugyanilyet.

    Bár össze hasonlítási alapom nincs, de szerintem tökéletes. Ez megint tipikusan az a tétel amit már nem érdemes ebay-ről/akárhonnan a világ másik végéről rendelni.

    Később dobok fel képet is esetleg. Teljesen korrekt fekete színe van amúgy. (Nem mintha bármit számítana. :DD )

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák