Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Horvi #68997 üzenetére

    Drop CTRL alacsony profilú, ha halk billentyűzetet szeretnél, azt nehéz lesz belőle összehozni, vagy inkább lehetetlen. Szerintem ma már a Drop CTRL nem éri meg azt az árat amit kérnek érte. Ha halk TKL a cél, akkor tudom neked ajánlani saját tapasztalatból a GMMK Pro-t. Ha taktilis kapcsolót szeretnél, akkor szerintem a gyári merev összeszerelése teljesen jó, és a sok szivacsnak, a súlynak és magas profilnak köszönhetően egy halk kapcsolóval halk tud lenni. Gasket mountos, de a gyári gasketek nem túl sok rugalmasságot adnak, cserébe halkítják a billentyűzetet.

    Taktilis kapcsolóhoz szerintem elég a GMMK Pron a gyári stabilizátorokat cserélni.

    Ha rugalmasabb billentyűzetet szeretnél, akkor érdemes a stabilizátorok cseréje mellett cserélni a gyári gasketeket D65 gasketekre, illetve a gyári platet (alapból alu platet adnak hozzá) cserélni egy custom PC vagy POM platere, ilyet lehet ANSI GMMK Pro-hoz kapni pl AliExpressen. (Van gyári PC plate is de az nem biztos hogy kompatibilis lesz a stabilizátoroddal (egy kis reszelés megoldaná), illetve 8 csavarhelyen támasztja a PCB-t akkor is, ha nem csavarod össze, igy kicsit veszít a flexibilitásábol. A custom plate az csavar nélküli így nincs rajta az a 8 kis oszlop ahol a PCBvel kéne összecsavsrozni, ezért rugalmasabb lesz, mint a Glorioustol kapható PC plate)

    Ha lenne kérdésed akkor kérdezz nyugodtan, egy GMMK Pro-t püfölök jelenleg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák