Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rush77

    aktív tag

    Sziasztok!

    Relatív egyszerűbb billentyűzet ( ha egérrel jön az sem baj de nem katasztrófa ha nincs) szeretnék venni és ebben kérném a segítségeteket.

    1.Mekkora összeget szánsz rá? Max 16k
    2.Használt szóba jöhet? Igen
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? Rapoo 8200m / Sokszor amikor kezdenék gépelni akkor kihagy leütéseket de máskor is van ilyen. Teljesen mindegy, hogy új az elem vagy sem.
    4.Mire használnád a billentyűzetet? Irodai felhasználás, fordítás, koca játék
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.) mindegy csak relatív halk legyen
    6.Van konkrét modell ami tetszik? nincs. Ezeket nézegettem de nem osk véleményt találtam róluk:
    CM MS110
    CM Devastator 3 Plus
    Redragonokat nézegettem még
    Cougar Deathfire
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.): ISO magyar
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb): Teljes méretű
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.): A világítást előnyben részesítem (elég ha csak fehér a szivárványhoz nem ragaszkodok). Lehet vezetéknélküli is ez nem szempont

    Köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák