Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coolpet

    senior tag

    Sziasztok!

    Elolvastam az osszefoglalot es arra jutottam, hogy mechanikus billentyuzet a kiraly.

    Viszont a piacon szetnezve USB-s valtozatot nem talaltam 20K alatt, ennyi penzem meg nincs, es nem is tetszettek.

    Jelenleg egy Microsoft Wired Keyboard 600-am van, nagyon szeretem, de az elmult hetekben tobszor elofordult, hogy 'lefagy', nem reagal semmire, hol pedig egy vagy tobb billentyu folyamatos lenyomasat szimulalja.

    A mai napon 5x kellett kihuznom az USB-t es visszadugnom, jatek kozben azert ez nem pont idealis.
    Volt egy Modecom MC-9006 is, azt is szerettem, de a sok hasznalattol elkezdett bomlani a gumiszeru boritasa, es teljesen nem tudtam levakarni, most ugy nez ki mintha dorzspapirral szetnyuzva lenne...

    Gondolkodtam egy uj bill varaslasaban, a felhasznalasi kor egyreszt jatek(Diablo 3, Skyrim...), masreszt programozas, es altalanos celu felhasznalas lenne.

    Amit tudnia kellene (megprobalok esszeru kriteriumokat felallitani):
    - teljes magyar kiosztas(ezen pl nincs hosszu iii :) )
    - legalabb 4 billentyu egyideju lenyomasa
    - max multimedia extra gombok(Hangero, play/pause/stop), es szamologep, nem kell egy rakat felesleges funkciogomb mint email, web stb...
    - A gombok legyenek kellemes tapintasuak, ne az a kokemeny rideg muanyag, es a festes ne kopjon le 3 honap utan.
    - Ha megfogok egy billentyut, rajta a kezem, es mozgatom, ne csorogjon, zorogjon ossze vissza, hanem legyen hatarozotan rogzitve.
    - A nyomaspontjuk legyen hatarozott, ne olyan, mint az atlag membranose, hogy nemtudom lenyomtam e rendesen a gombot.
    - Ne legyen oltari lapos, elvegre akkor irhatnak erintokijelzon, nem laptophoz lesz.
    - Hangja nembaj ha nincs, de legalabbis ne legyen Bukling spring hangja, mert felebred a gyerek ejjel :)

    Arat, markat nem irok, megvarom mit kinaltok, de ne szalljunk el 10K fole ha megoldhato, mert akkor veszek egy 1200Ft-os Kolinket :)

    Koszi

Új hozzászólás Aktív témák