Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz kisza25 #164652 üzenetére

    Nem hiszem el, már te is rám akarod erőltetni ezt a kombi témát, holott az nem volt említve se :N , eredetileg csak arra válaszoltam, hogy nincs más autó 3M-ból, érted?
    Komolytalan és felesleges a kötekedésed "(de te úgyis jobban tudod mindenkinél, hogy kinek mire van igénye )" , de nem baj, ha ettől érzed jól magad....
    Úgy rémlik i10-et(Rio vagy Pride) akartál venni, szóval neked biztos kell a nagy csomagtér? Persze ez is változhat, én ezt elfogadom.

    A listádról:
    Punto elavult, mondjuk az elavultság se volt a beszélgetésünkbe :N , de nekem formára még mindig nem tűnik elavultnak, persze a Dacia az aztán modern, ugye?
    Corsa és a japánok neked csajos, másnak nem biztos, de sokaknak meg az i20 a csajos, meg az i10, ezért ízlésekről vitázni nincs értelme.
    Fabia volt, nem kéne. Biztos, hogy ugyanolyan minden Fabia mint 10 éve? De abban se lennék biztos, hogy mindegyikben fapados ülés van, amivel évekig szenvedtél, meg ugyanaz a technika, ami régen.
    Yaris pici, sztem nem pici, Micra se, de a méret itt megint nem volt kérdés. C3 nekem tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák