Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    válasz focvis #120673 üzenetére

    Golfot nem nagyon nézegettem ez idáig, mert a 2. autónk mindig golf volt eddig (jó tudom a 10-20 évvel öregebbek nem ugyanaz a kategória, de úgy voltunk vele más márkát keresünk) Amúgy az meglepett most nézegettem, hogy már lehet ~2,8 millió körül alapfelszereltséggel kapni 0km-es vagy bemutató autókat. Én kb 2,5m ig keresgéltem autót eddig, de mondták itt a topicban, hogy utólag még kalkuláljak bele költségeket, ezért lejjebb mentem. Haveromnak van 2 VI golfja is, igaz az egyik valami 200 ló körüli motorral, ő eddig is azt mondta, hogy csak golfot nézzek mert neki semmi baja nem volt velük, és hogy ebben a kategóriában szerinte nagyon jók.
    szerk: itt a fentiekben azt az elméletet akartam lefuttatni, hogy lehet rászánunk több pénzt, és akkor elviekben egy 5 év garanciás autóval letudjuk a jövőbeni fejfájásokat. (Családunkban semmilyen sznobság nincs, hogy csak az új, inkább a tudat, hogy nem nyúlunk bele valami rosszba, ennyivel volna jobb)

    hyundai i20 már jobban tetszik

    még egy talált autó, hogy ne hagyjam nyugovóra a topicot ;] erről az autóról így látatlanban vélemény? nekem nagyon megtetszett, és az ára is jóval az alatt van ami alatt én keresgélek [link-kia_rio]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák