Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Rick4 #2466 üzenetére

    Nem tom miylne szótnemérdemlésről beszélsz d emind1..abban specko semmit ne írtam feélreérthetőre.

    Annyi megnéztema kaluklátor szerintme 309e tényleg. De cska mert ebben még az is mocik közül is a 1796cm3 van nem az 1897 cm3es.

    Én is azona párton avgyo amit te ajánlottál sethnek, hogy érdemesebb megvenni egy kicsit lepukkantabbadt, mert aza lepukkantabb lkinlehet még mindig 5x jobb mint ami nálunk lehet kapni, pl németke még egy fényezés lepattogzást, felni fény elmenést, picit odacsusztatott lököst is kiírnak mutatnak róla képet...nálunk??.lolll

    Ez alapján ez + ez + ez + ez + ez + ez

    Ezekre már azt mondom necces de ha állapota jó, és még az optikát nézem amit nálunk beszerezni kesigényes akkor ezek is jók one + azé eza minta..érzeeeeedddd??? :C + fú ez az állapot durva + hmmm

    Na mega dream kategória amire aztmondom nem ér ennyit, de azért odaüt :K link 1 + link 2 + link 3

    Egy kis LOLL..üzemképtelenkétn behozni, moci mindne ki, be enyébe, átíratni, ugyanis ezt előzőek ben rakták az e36 318isbe is.....kasztni+én kivet moci+váltó elad....még lehet haszonnal jönnek ki..haaaa köcsög állam nem rugná fela vámuniot az euval és enm különbőztetné meg hátrányosna más ország termékét :W :((( ezt + ez

    szerinted ár futott km + fizetendő regadó tekintetében ami ugye évjárattal elég szépen kuszik fle melyik érné meg legjobban?

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák