Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz dragonfx #17587 üzenetére

    Igaz az állítás, főleg, ha azt a 300ezret 20 év alatt teszik meg.. :DDD

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz dragonfx #17587 üzenetére

    Igen, vmi német de főleg japánra gondoltam. A másik autó a családban egy Jazz, nagyon elégedett vok vele, keveset eszik (Jászberényben elkezdett világítani hogy fogytán a benya, nem szeretek vidéken tankolni és gondoltam, ááá ez simán haza visz még pestre. Így is lett, 3an ültünk a kocsiban, üres csomagtartó, 5-ösben 70-80-al gurultam haza a 3-ason. Otthon megnéztem az átlagfogyasztást: 3.5l nem hittem a szememnek) és azért lehet haladni is vele.

    Szóval kizárólag városi használatra, szaladgálós, bevásárlós (nem kell nagy csomagtér sem) stb autónak. Nem baj, ha három ajtós. Lényeg, hogy viszonylag keveset egyen és azért legyen biztonságos is. Nem kell 26 légzsák csak több esélyem legyen benne a túlélésre mint egy alpakka swift-ben. 3 hengeres autót nem szívesen vennék, nem szeretem a kultúrálatlan járását ( újabb indok a lityós rízsrakéta ellen. :D Pedig tudom, hogy jó autó egyébként!!).

    Múltkor próbáltam haver eladó 1.6-os 120 lovas régi Coltját (2 napig nálam volt). Nagyon jól ment de 8 lityit evett városban (igaz hajtottam is a gépet rendesen) és haver azt mondta inkább ne vegyem meg mert... pedig nagyon beleszerettem. :(

    #nincsbennetarcsi

Aktív témák