Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz The Mixer #18448 üzenetére

    Hali!

    A "dupla árú" processzornál gondolom az i7-3930K-ra gondoltál, csak nem linkelted... Nos, szerintem nem éri meg a kétszer annyi pénzt, nem gyorsabb annyival... Az i7-3820 bár szorzózáras, de elég sokan nyüstölik így is 4GHz felett...

    Mondjuk én lehet, hogy inkább maradnék LGA1155-ön, és vennék féláron egy jó 30 ezres tuningos lapot, meg egy Ivy i7-3770K-t, vagy akár Sandy i7-2600K-t, vagy 2700K-t... Ezeket jó hűtővel 4,5-5GHz-re is fel lehet húzni, bár már alapjáraton sincsenek nagyon elmaradva a 3820-astól, főleg a 3770-es, ami talán erősebb is clock-to-clock...

    A 1155-ös lapba is tudnál idővel 32GB RAM-ot pakolni, és jóval olcsóbban megúsznád az egész project-et...

    Én mondjuk munkára és "néha játékra" sem vennék ilyen bika VGA-t, hacsak nincs brutál nagy felbontásod, és/vagy több monitoros rendszered...

    (#18456) M@cika: Az, basszus... Pont most nincs semmi pénzem ilyen műveletekre, meg ugye haza is kellene valahogy szállítani... Pedig milyen rohadt jó lenne ennyiért... :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

  • palfitom

    Topikgazda

    válasz The Mixer #171993 üzenetére


    The Mixer

    Szia,

    Nincs ellenvetés, gyakorlatilag rendben van a konfig.
    Igazán leginkább a ház miatt szólnék, a teli előlapja miatt nem lesz túl jó a szellőzés. Egy ilyen kaliberű konfighoz jobban szellőző, mesh előlapos házat javaslok, pl. Pure Base 500DX.

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák