Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggbuffon1897

    őstag

    válasz haladó #80422 üzenetére

    persze h "megéri", csak drágább, illetve a plusz dolgait nem tudja mindenki kihasználni/nincs szüksége rá. De ha neked belefér a keretbe, akkor vedd nyugodtan.

    valszeg arra céloztak, 2slot + betakarja még pluszban az egyik PCI slotot..ha nem akarsz + hangkártyát meg ilyesmiket egyszerre belepakolni, akkor ne foglalkozz vele

    (#80423) solor csak arra céloztam, hha ez lenne az egyik "fő" játék, amihez fejlesztenél, akkor jobb lenne vele picit várni. Mert jelenleg tényleg nincs gép szerintem, amelyen emészthető formában futna..na jó oké, SLI-nél meg agyonhúzott i7nél van az embernek 45-60fps-e, csak akkor már 400-500k-s konfigról beszélünk..

    én a patcheléstől meg úgy unblock az Ubisofttól nem várok semmit, 2éve is letudták a 3-nál a Boston lagnál, h vegyen mindenki új gépet oszt csókolom..máskérdés h most tényleg illene valamit kezdeni magukkal, mert még a fix hw-es nextgenes konzolra se tudták garantálni nemhogy a beharangozott 60, de még a 30fps-t sem, ami felettébb kínos..sose voltak jól optimalizáltak az AC-k, de idén csúnyán túllőttek a célon..ráadásul magunk közt szólva, a kinézete önmagában nem indokolná ezt a fajta gépigényt..na jó a rengeteg NPC igen, de azt meg egy i5-nek is simán kellene számolnia tudnia normális esetben..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák