Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4r0n

    tag

    válasz ThaGhostface #27474 üzenetére

    Szia!

    Ha az én gépemre rámondják a srácok a nagy áment, szerintem meríthetsz belőle bőven, mert az volt a cél pontosan amit te is szeretnél. Persze ha mégis inkább az intel preferálva döntenél.
    A előző hozzászólásom konfigja kb 173K-ra jön ki monitor nélkül, illetve a hardverkeres 55K-s sima Asus 7870-el. Csak nem tudom kapsz-e még mert néztem a weboldalukat és jelenleg elfogyott...
    Amúgy a többi alkatrészt én is az iPon-nál választottam ki szóval ezek vannak, nekem is ez volt a fő szempont.
    Ajánlom figyelmedbe a 2013-as hozzászólásaimat ahol megtalálód miért alakult így a konfig ahogyan most áll.
    Rengeteg utána járás, teszt és fórumböngészés és persze a szakavatott fórumtársak segítségével hoztam össze, ezért merem bátran ajánlani.

    Első körben:
    -vga: sapphire felejtős mostanában, inkább asus hardverkerből olcsóért ha beszerezhető.
    -táp raider: nagyon jó választás én is ilyet akartam a konfigomba csak már nem fért bele a keretbe ezért kicsit megfaragtam, de te szerintem hagyd benne még ha kicsi felárat is képez a végén.
    -hdd: szerintem ez is jó lesz megéri a +4k felárat az én 500gb-os hdd-mhez képest, szerintem ez is maradjon.
    -ram: corsair vengeance is biztos jó választás persze intelhez mondom amd-hez annyira nem tudom.

    a többi komponens szerintem átemelhető az enyémből így kb 184k lenne a vége, de jobb táppal meg nagyobb hdd-vel lenne szerelve az enyémhez képest.
    Én rászánnám ezt a pluszt, szerintem nagyon megérné.

    Remélem tudtam segíteni, de majd biztos mondanak a többiek is valami okosat.

  • #98593280

    törölt tag

    válasz ThaGhostface #27474 üzenetére

    Minek kel ehhez Raider? A Raider 500 wattot le tud adni, a 7850-es konfig maxon 190 wattot eszik, egy 400-as táp elég hozzá. A 431-es házban meg semmi kébel menedzsment nincsm egy fapados CM ház.

    i5 + HD7850:

    LAP: ASRock B75M-GL LGA1155 SATA3 USB3 ~ 15k
    CPU: Intel Core i5-3470 3,20GHz 6MB LGA1155 BOX ~ 46k
    RAM: Corsair 8GB kit (2x4GB) DDR3 ~ 11k
    HDD: Hitachi 1TB 7200rpm SATA3 32MB 3 év gar. HDS721010DLE630 ~ 18k
    VGA: ASUS ATi Radeon HD7850 2Gb (HD7850/DC2-2GD5) ~ 51k
    ODD: Asus DRW-24B5ST SATA Fekete ~ 5k
    TÁP: Corsair CX430 V2 ~ 13k
    HÁZ:
    Xigmatek Asgard Pro - fekete ~ 13k
    Gar: 2-3év, Készítette ShellK. / össz: ~ 171k

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák