Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palfitom

    Topikgazda

    válasz RayManzarek #175192 üzenetére


    RayManzarek

    Semmi gond :)

    Jó választás!
    "Asus TUF Gaming Z790 - Plus Wifi D4" - :F Vigyázz, ez DDR4-es alaplap! Neked sima kell, "D4" jelölés nélküli!
    Az Asus név régen "jobban csengett", manapság kb. "egy a sok közül". Éppúgy vannak erősségeik, mint gyengeségeik, és ez elmondható mindegyik nagy gyártóról mostanában.
    Szerintem kb. mindegy melyik gyártó teszed le a voksod, ha peched van, akkor peched van, bármelyiküknél "belenyúlhatsz". 6000-es ramokkal valószínűleg nem lesz problémád, és simán futnak majd 6000-en, a "móka" inkább 6000-6400 felett szokott kezdődni.

    Igen, nyilván ez a legfőbb előnye a léghűtésnek. :D
    Én már leírtam neked a véleményem, most is csak idézni tudom: "Ha kihasználod a prociban rejlő lehetőségeket (nem fojtod le TDP-korláttal), akkor inkább AIO legyen, ne lég!" Amilyen szarul sikerülnek továbbra is az Intel kupak alatti pasztázásai, és mivel szinte biztos, hogy nem egyenes kupakkal érkezik a procid, ezért erősen javasolt egy szakemberrel delideltetni és "rendesen megcsináltatni" a procit. Ha lesz delid és nem lesz oc, akkor javaslom a D15-öt, de gyári állapotában, és nem "lefojtva" inkább az AIO.

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák