Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scarf

    csendes tag

    válasz SyMbioTe #134735 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a választ!

    Az IGP-ben gondolkodtam én is, hogy azt meg kellene nézni először, hátha elegendő lenne - legalábbis egy darabig. Csak abban nem voltam biztos, melyik procival lenne érdemes ezen a téren próbálkozni, így most kaptam egy fix támpontot! :)

    Arról érdeklődnék még, hogy amennyiben később mégis dedikált videokártya kellene bevetésre, akkor annak fényében szükséges-e módosítanom a konfigot, esetleg más proci, de főleg táp terén?
    Elegendő lenne-e neki úgy ez a 400W, vagy akkor egy nagyobbat kellene beszerezni hozzá? 3 (4) HDD és 1(2) SSD lenne szolgálatban még + akkor a VGA.

    A rendszeren belül és kívül is a hang meghatározó lenne, törekednék a minél halkabb külsőre és a minél jobb belső audióra.
    A netezés közbeni halk ciripelést szeretném elkerülni, mert eléggé meggyűlt vele a bajom az utóbbi időben. (valamilyen fehér zaj előjött alapzajként és sok honlapnál valamilyen mozgóképnél vagy bannerváltáskor is halkan, de kihallatszik - eléggé frusztráló).

    Ha még (a későbbiekben) netán fel kellene tornázni 16GB-ra a memóriát, akkor azt milyen formában lenne érdemes, van-e hatása arra, hogyha bekerülne egy VGA is a rendszerbe? (2x8GB-os KITben érdemes gondolkodni, esetleg már most is?)

    Ja, és az alaplapot kell-e BIOS-frissítéssel megkínálni vagy ők már alapból összeillenek?

Új hozzászólás Aktív témák