Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abel421

    csendes tag

    1. irodai munka, esetenként 3D modellezés.

    2. Toshiba HDD2H83 320GB belső winchester (ezt később adattárolásra használnám, az elsődlegesnek ssd-t szeretnék)

    3. Minden alkatrész kell egéren kívül, de a billentyűzetet meg a monitort én is össze tudom keresgetni, szóval a kérdés a gépház és az azon belüliek. Alapvetően processzorban i7-et szeretnék, videókártyából 2GB ramost (geforce gtx 650 nagyságrend), minimum 8GB DDR3 ramot (láttam 8GB DDR4-et is, nem tudom mennyire éri meg már DDR4-et venni, de rengeteg 16GB DDR4-et láttam 100ezer felett, 100ezer csak ramra már sok), elsődleges vinyónak mindenképp ssd-t szeretnék, nagyjából a 120GB-os elég lenne, az adatot nem azon tárolnám, alaplap tekintetében fogalmam sincs mi kezeli ezeket legjobban, a gépház dettó homály.

    4. a gépházra és az azon belüli dolgokra ~130-150k, de alapvetően minden megoldás érdekelne, ha DDR4 rammal csak kicsivel kéne többet rákölteni, vagy ha nagyon alá lőttem az összeget, akkor egy erősebb i5-ből nagyjából ezt a géperősséget ha be lehet lőni az is. de az alap elképzelésre összeállított konfiguráció mindenképp érdekel, és összekeresgetem hozzá, hogy mi mennyibe kerülne.

    5. 24 vagy 27 colos monitort tervezek, így a videókártya kezelje az 1920x1080at.

Új hozzászólás Aktív témák