Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor_h91

    csendes tag

    Üdv!
    Össze állítottam egy gépet szeretném kikérni róla a véleményeteket. Vissza olvastam valamennyit és próbáltam abból meríteni :) A hónap vége fele szeretném megvásárolni és mindenképpen ipon-ról.

    Táp: Sajnos nem igazán tudom mi lenne a megfelelő. Olyan ~ 35k szánnék rá.És örülnék ha moduláris lenne. Bár inkább a megbízhatóság a fontos így ha ez nem fér bele akkor hanyagolom.
    Memória: ha tudtok ajánlani más márkát, vagy csak valami jó indok hogy ezt mért ne szívesen meghallgatom
    Ház: Tetszik ez a típus. Mindenképp az egyszerű dizájnt preferálom. DE itt is elég bizonytalan vagyok talán elég lenne egy olcsóbb is ... pl ez is tetszik [link] :)
    ~40k összeg fölé semmi kép nem szeretnék menni
    HDD: nem kell több 500GB nál
    ODD: Kellene valami olcsó dvd iró ... szinte soha nem használnám de legyen :)

    SSD: Van egy Samsung 840 Pro 120GB. Így ez nem kell

    +Monitor: Szükségem lenne egy IPS monitorra. (24-29") Láttam, hogy sokszor ajánljátok a DELL U2414H. Árba ez a ~70k körüli kategória nekem megfelelne de olvasgattam a monitor alatt a véleményeket és sok rosszat írnak róluk.

    Remélem nem hagytam ki semmit.

    Köszönöm előre is a segítségeteket. :R

    Asus H97M-PLUS | GTX 970 Gaming G1 | i7-4790 | Corsair 16 GB 1600mhz | Corsair 550d | Samsung Galaxy s6 Edge

Új hozzászólás Aktív témák