Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DioKVP

    tag

    Sziasztok!

    A mostani konfigomból egyedül a vga-t tartanám meg: xfx hd4850 és váltanék egy 1155-ös platformra. (csak alaplap + proci + ram kéne)
    Amik felmerültek első körben: pentium g840, 4 gb ddr3 ram, alaplapon pedig vacilálok. Gianninál gondoltam megvenni a cuccokat, bár ha az iponban kéne alaplapot venni az se probléma, igazából annyi lenne az elvárásom, hogy mivel tuti micro atx lesz, azért a sata csatikhoz férjek hozzá a vga-tól (úgy hallottam néhány gigabyte alaplapnál vannak ilyen problémák), legyen rajta gigabites lan, sata3 NEM kell. Szóval az igényeim annyira nem nagyok, úgy tudom most az Asrock lapokat szoktátok ajánlani, nem tudom a Gigabyte, Asus mennyire játszik manapság. Ja és a cél az volna, hogy a Max Payne 3 majd menjen szép beállításokkal 1280*1024, bár gondolom még konkrétan nem lehet tudni milyen gépigénye lesz a játéknak, szóval Nostradamusi jóslatokat várnék tőletek. (Ja és esetleg arra választ, hogy jó lesz-e a g840, vagy érdemes lenne-e elgondolkozni egy i3-2120-on)

    Köszi előre is!
    Ha valamit lehagytam vagy nem tiszta akkor csak mondjátok és pótlom.

Új hozzászólás Aktív témák