Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Sziasztok!

    Nem teljesen ebbe a topicba tartozik, amit írok, de azért leírom, mert ha valaki gépet akar vásárolni, akkor hátha jó ha tudja. Haverom rendelt számítógépet PCX-ről. Én ajánlottam neki őket, mert én is rendeltem már tőlük sokszor, és nem volt velük soha problémám. Ma délelőtt meg is jött, az apja egyből hozta a csomagot, mert megbeszéltük, hogy beüzemelem a gépet (win telepítés stb).
    Neki is álltam kibontani a csomagot. Kiszedtem a gépet. Kicsavartam a két kis csavart, ami a ház oldallapját tartja, hogy megnézzem, hogy minden rendben van-e. Tudni kell, hogy Sharkoon Vaya házat választottuk, tehát van benne cable management. (nekem is ilyen házam van, és az iponnál szépen ki is használták a háznak ezt a lehetőséget).
    De itt.... Össze vissza lógnak a kábelek mindenfelé, egy teljes katyvasz az egész. És amikor 4000Ft egy gépösszeszerelés, azért nem ezt várná az ember, hogy ilyen trehány munkát végezzenek...
    Legalább gyorskötözővel valamennyire összekapcsolhatták volna a kábeleket...
    Na ennyi lett volna a beszámoló. Én azért mind a 4000Ft-os gépösszeszereléstől, mind a PCX-től többet vártam volna.

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák