Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    Sziasztok!
    Tudom, hogy nem ide kellene írnom, de nagyon gyorsan kellene a segítség és teljesen tanácstalan vagyok. Most raktam össze az itt nemrégen ajánlott gépet a tesómnak, mindent szépen összeszereltem, de nem működik a masina, nincs kép a monitoron, egyszerűen "no signal" felirat és ennyi. A Dsub-ot használom, mert nincs kéznél DVI, de gondolom nem ez a gond, a monitor biztos OK (ki is próbáltuk).
    A lap Asus P8B75 M LX, a CPU Intel G540-es a gyári hűtővel, 8 GB Kingmax RAM, OCZ SSD és 2TB WD HD.
    Egyedül a tápegység, ami a régebbi, az egy Chieftec GPS-350EB-101 A, ami ugyan nem mai darab, de elméletileg el kellene, hogy bírja ezt a konfigot, vagy tévedek?
    Nem sípol semmit a gép induláskor, a CPU hűtő szépen pörög, HDD is felpörög. Már mindent kikötöttem (SSD, HDD), nem segít. Ha kiszedem a két RAM-ot, akkor sípol a gép, ha csak egyet rakok vissza, ugyanaz, nincs kép.
    Mit tudok megpróbálni, mi lehet a baj szerintetek? A 12V táp is rá van dugva.
    Már arra is gondoltam, hogy a CPU-t nem jól raktam be, de hát annyira egyszerű. Esetleg valami startból rossz. Mit tanácsoltok, mit próbáljak meg? A keddi nap folyamán kellene megoldanom.

    Köszönet és elnézést, hogy itt kérdezem!

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák