Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, gépvásárlást illetően.
    Legfőkképpen netezésre lesz használva, de azért néha játékra is kelleni fog(pl Battlefield3, Crysis2, Assassins Creed széria, Sleeping Dogs és ezek a mostani játékok)

    kb 120 000-rem van rá. e-fölé nemnagyon szeretnék menni(amúgy részletre lesz véve ezért csak egy bizonyos bolt termékeiből kéne összeállítani a gépet, mert a környéken ez a legolcsóbb ahol részletre lehet vásárolni)

    http://www.pctrade.hu/ --->ez az üzlet honlapja. Az itteni termékekből kéne összeállítani a gépet és csak innen a fent említett okok miatt( tudom hogy ha különböző oldalakról össze tudnám olcsóbban is rendelni de most jelenleg egybe nincs 120ezrem)

    Elképzelés:

    Processzor: Intel Core i3.2120 3,3ghz 3MB BOX erre gondoltam de ha esetleg ebben az árban szerintetek van jobb amd akkor elállok az intel-től :)

    Ram: 4gb DDR3 1333Mhz Kingmax ez nekem tökéletesen elég

    a gép többi részét viszont már nem nagyon tudom hogy kéne összerakni, és ebben kérném a segítségeteket.

    Amit még szeretnék kérni:
    Gépház: nem kell csilivili hiper szuper gépház. nekem jó a legolcsóbb is nem nagyon érdekel hogy hogy néz ki.
    Hangkártya: integrállt kell. nem kell külön az is :)
    Vinyó: elég az 500gb
    Tápegység: valami olyan kéne ami még nem 40ezer forint de jól fogja bírni és nem kell két hét után cserélni
    Billentyűzet,egér, monitor,hangfal meg ilyenek nem kell csak maga a gép!
    Vga: 1gb-nél kisebbet nem szeretnék(tudom hogy attól hogy 1gb nem jelent semmit épp ezért valami olyan kéne aminek a gpu és a memória órajele is magas)

    Ha valaki összeállítana nekem egy normális konfigot ebből a pénzből akkor azt megköszönném.

    Válasz jöhet üzenetbe is(sőt még az lenne a jobb ha ott jönne :D )

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák