Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz palfitom #169047 üzenetére

    Nem tudom, hogy milyen releváns infó maradt ki belőle. Keretet nem tudok megszabni, mert nem tudom mit muszáj cserélni. De akkor öntsük formába...:

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    Single és multiplayer játékok, nincs kiemelendő cím.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Alaplap: MSI X470 Gaming Plus Max
    CPU: AMD Ryzen 5 1600
    RAM: Corsair Vengeance LPX DDR-4 16GB/3200 KIT
    VGA: ASUS ROG-STRIX-GTX1070-O8G-GAMING
    PSU: FSP HEXA+ 500W
    Case: NZXT Source 340 - Fehér
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Ez lenne az elsődleges kérdés. RTX3070 Ti-ra váltanék a fenti konfiggal. Nem tudom, hogy mit kell/illene cserélni és mire. De sejtem, hogy lap,cpu és táp csere kell.

    (Mivel nem tudom, hogy az Intel már potens-e a Ryzen ellenében, így lehet Intel és AMD is.)
    4. Mennyi a kereted rá?
    Nem tudom az árakat és hogy ténylegesen miket kéne cserélni. Így indikatívan bemondok egy 150-200at, de ez indokolt esetben nőhet.
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
    1440p, 165Hz, G-sync/FS (S2721DGF)

    Köszi!

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák