Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz palfitom #169023 üzenetére

    Köszi szépen!

    Csak azért tértem el az összefoglalós formátumtól, mert a konfig nagyja összeállt (meg még B560 alapon, korábbi generációs Intel CPU-ra építve ti segítettetek összeállítani, de úgy döntöttem legyen inkább a friss generáció).

    Csak az alaplappal vagyok meglőve. A TechSpot VRM tesztjein jól szereplő B660 lapok simán 70-75k körül vannak (de néhány a 100 ezret karcolja), amit brutálisan túlzónak érzek egy B-chipsetért. De ti talán találtatok azóta más teszteket is, más lapokkal.

    Az Asus TUF Gaming B660M-Plus D4 a VRM teszteken tűrhetően szerepelt, legalábbis i7-ig simán mehet bele az upgrade, de a Prime amit még javasoltál sajnos elhasalt (100+ fokig ment). De ennél is idegesítőbb, hogy az MSRP árnak köze sincs a valósághoz, amint kijöttek az első VRM tesztek, rögtön megdrágultak a jól szereplő lapok.

    Az NR400-ba mindenképpen vennék még ventiket vagy a meglévő házból (szintén Cooler Master) mentenék át.

    A Be Quiet 500W táp elég lenne ide? Akkor is ha RTX 3060 lenne az RTX 3050 helyett?

Új hozzászólás Aktív témák