Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debcamp

    aktív tag

    Üdv!

    Ahogy nézegettem a ramokat (ramos topic, minden megvolt) és házakat (SK tesztjei, stb) rájöttem hogy alacsony profilú memóriákat kell hogy vegyek, pedig tetszettek ezek a magas Corsairok [link] is :)
    Mint kiderült az alaplap + cpu hűtő a lényeg és nem biztos, hogy elférnek.. sőt!

    Az jelen pillanatban így néz ki eddig a dolog:

    CPU: Intel Core i3-2120
    LAP: Asrock B75 PRO3-M
    VGA: Sapphire ATi Radeon HD6870 1GB DDR5
    RAM: na itt Kingstone [kék] [piros] vagy Corsair [Ven.Blue] amit néztem low profilban. --> melyik lenne a legjobb választás?
    HDD: WD Caviar Green 1TB WD10EZRX (háttértárnak, filmeknek stb. rendszer SSDről)
    SSD: OCZ 60GB SATA3 2.5" Agility 3 vagy Corsair 60Gb SSD Force-3 --> melyik jobb?
    ODD: NEC AD-7261S 24x LightScribe
    TÁP: FSP 400W FSP400-60APN vagy Chieftec A-80 CTG-450-80P 450W Active PFC vagy Cooler Master 450W RS450-ACAAD3-EU GX450W --> melyik legjobb választás jelen esetben?
    HÁZ: Xigmatek Asgard pro

    Eddig mind szép és jó.. örülök is neki hogy alakul a.. de hiányzik vmi ( :F ???) ...
    CPU hűtő, nem? Vagy ehhez az összeállításhoz (még) nem kell?
    De ha mégis kellene, vagy azt mondjátok jobb lenne ha lenne.. akkor lesz! És mit ajánlotok mindezek tudatában amit leírtam?
    Illetve ha már van/lesz minden.. a fent említett tápok közül melyik felelne meg, hogy minden simán menjen?

    Köszönöm szépen! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák