Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bringasisti

    őstag

    válasz SyMbioTe #143984 üzenetére

    Félre értettél más volt a probléma, és mindenkitől nagy köszönettel fogadok el segítséget. Van olyan topik ahol én adom az észt és vannak kérdezők akik ugyanúgy nem értenek a témához és megoldjuk a problémát ahogy én nem értek a számító géphez. Nem oktattok ki senkit, de azt nem értettem meg akkor sem hogy tudom hogy ez a topik egy "szubkultúra " ahol mindenki a maximális teljesítmény iránt érdeklődik megírtam hogy arra kell a gép hogy havonta 1 azaz egy számlát megírják és a HP nyomtatóval kinyomjam. Miért kell 8GB memória és SSD mikor az üzletbe 120 ért árult gép is csak 4GB . Másik segítség felsorolt egy csomó lehetőséget, azok egyenként mind tudják amit kértem? Ugyanis én nem azt kértem mint a többi kérdező hogy milyen alkatrészek összeszerelése segítségével tudom megoldani a problémám hanem hol érdemes egy alap gépet venni. A mostani gép elég régi email beszélgetés során a szerviz azt mondta hogy az MSI alaplap valószínűleg kuka. Ha tudnák gépet építeni akkor azt kérdeztem volna a borító le van véve és a gép szét van fényképezte tehát be lehet azonosítani látom itt van használt alkatrész csere kereskedés hogy hol tudok venni másikat, mint ahogy írtam is hogy Budapest környékén ha valaki meg tudja csinálni a gépet írjon privátba én a munkadíj tekintetében nem fogok 100 forinton alkudozni. Ha tudsz segíteni akkor nagyon megköszönöm

    BENEFON DELTA--------N8

Új hozzászólás Aktív témák