Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hysterycs

    tag

    Sziasztok,

    Január első hetében szeretném megrendelni az új gépet, többek között cél, hogy 4 évig tudjam használni nagyobb kompromisszumok nélkül, mint ahogy a mostani 5 éves konfigot is tudtam (i5-4570, 8GB RAM).
    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Általános felhasználás (böngészés, filmek) single player játékokkal (pl.: Forza Horizon 4, Wolfenstein New Order, Wolfenstein The new Colossus, GTA V)
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    ASUS ROG STRIX RX570 VGA, 2x WD 1GB WD Caviar Blue HDD
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Ház, táp, alaplap, CPU, RAM, SSD, DVD-RW
    4. Mennyi a kereted rá?
    max. 250.000 összeszereléssel
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    FULL HD-ben játszanék egy LG 4k tv-n (HDMI), ezen kívül egy alap full HD monitor lesz a gépre kötve DVI-n.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Összeraktam ezt a konfigot a PCX-nél, az alaplapban és tápban nem vagyok annyira biztos, jó lesz ez így? A VGA és az M2-es SSD elfér majd kényelmesen egymás mellett? Külön hűtő is kellene a CPU-nak, vagy jó a gyári?
    Ház: Zalman Z9 Neo Plus fekete midi számítógépház - 22.600
    Táp: Be Quiet! 500W Pure Power 10 BN277 - 23.400
    CPU: AMD Ryzen 5 2600X YD260XBCAFBOX processzor - 70.600
    Alaplap: Asrock B450 PRO4 alaplap - 28.200
    RAM: Kingston 2x8GB DDR4 3200MHz HyperX Fury Black HX432C18FB2K2/16 memória - 46.600
    SSD: Samsung 500GB 970 EVO MZ-V7E500BW M.2 PCIe SSD meghajtó - 40.100
    DVD-RW: LG GH24NSD1 SATA fekete OEM DVD író - 3.800
    Összeszerelés: 5.000
    Összesen: ~240.000

    Köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák