Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Axel pRo

    aktív tag

    Sziasztok!

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Jatek (single, multi egyarant szoba johet de nem életvitelszerűen), filmezes altalanos felhasznalas, (internet, youtube,..) esetlegesen neha NX (CAD program) ez utobbi a "jo lenne ha erre is alkalmas lenne legalabb alap szinten" kategoria.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Nincs semmi
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Gépház es ami benne van, kivéve VGA
    4. Mennyi a kereted rá?
    Max. 300 ezer forint
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    1920x1080, HDMI, d-sub (nincs se gsync, se freesync)
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Mindig is Intel és nVidia párti voltam, ez nincs másként a kellemetlen Intel árak idején sem. Házból ablakosat szeretnék, minél letisztultabbat.

    Egy ideje már nyomonkövetem az ajánlásaitokat, azok alapján a saját elképzelésem valami ilyesmi:

    Lap: Asrock Z370 pro4 (ha jól vettem ki az eddigiekből az extreme4 inkább tuning esetén indokolt, én ezzel nem vesződnék, feleslegesen pedig nem venném a drágább lapot, ha nem indokolt)
    CPU: i5 8600k
    RAM: 2 x 8GB DDR4 3000Mhz CL15 (pl.: corsair lpx)
    PSU: Seasonic focus plus 650W (januárban egy 1070Ti-t vagy 1080-at szeretnék a géphez társítani, ez a 300-as kereten felül lenne)
    SSD: Kingston UV500 vagy samsung 860 EVO 500GB
    VGA: fent leírtak alapján később venném
    CPU hűtő: pure rock slim
    Ház: NZXT h500

    "Cogito ergo Sum."

Új hozzászólás Aktív témák