Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rido

    csendes tag

    1. Mire fogod használni a gépet?
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    4. Mennyi a kereted rá?
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol? Milyen csatlakozók vannak rajta?
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Üdv!
    Egy a mai játékokra specializált Gamer PC-t szeretnék.
    A mostani egy eléggé ócska PC, tehát majd alkatrészenként szeretném fejleszteni.
    Fontossági sorrendben venném bele a dolgokat, de annyit tudok hogy ha meg van nyitva 2-3 lap és a World of Warcraft akkor kiírja hogy kevés a memória. A Youtube videók is csak 720-as felbontásban mennek rajta illetve nagyon lassan tölt be és szaggatva. Ha például megnyitom a Youtube-ot a videók képei is lassna töltenek be. A gép menüjében "csak" ezeket találtam:
    Processzor: Intel Core 2 duo cpu e6850 3ghz
    Videokártya: GTX260
    Monitor: Samsung SyncMaster 223bw

    Rendszer típusa: 32BIT-es operációs rendszer, X64 alapú processzor
    Memória: 3GB
    Kiadás: Windows 10 Pro

    1. Játékra (Főként a mai játékokra, Witcher 3 modokkal, Cyberpunk 2077, Nioh).
    2. Ezeket az ócska akármiket nem hiszem hogy meg kellene tartani.
    3. Szerintem egy GTX1070 kellene bele de nem nagyon értek ehhez a témához.
    4. 300 000 - 400 000.
    5. Itt csak azt tudom hogy ilyen monitorom van de szerintem le lesz cserélve ő is (utoljára) valami IPS 26"-osra.
    +1. Az lenne fontos hogy a gépbe fontossági sorrendben legyen ajánlva az alkatrész mivel egyszerer csak egyet tudok beszerelni. A legfontosabbtól haladnék a leglényegtelenebbig.

Új hozzászólás Aktív témák