Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goldenfish7

    tag

    válasz Gino20 #5869 üzenetére

    Szia!

    Annó én is egy ASUS Play On HD2-vel kezdtem ezen kütyüs mozizást. Hááát, attól ezen droid boxok jóval komolyabbak és jobban testre szabhatók.
    Csak azt akarom ezzel mondani, ha az erősítődben amúgy is van valami dolby dekóder, akkor egy ilyen kínai box is kielégítő lehet filmnézés terén.
    Még én nem ástam bele magam abba, hogy pl. KODI-val lejátszva egy filmet Dolby hangzást írjon ki az erősítő, de még így is elég jól kikeverte a sztereó jelet.
    Szóval csak azt akarom mondani, hogy elég sok múlik az alap szoftveren is. Nekem android 7.1.2 volt fent most egy ideig és nagyon lassú volt a rendszerem egy idő után a Beelink GT1 Ultimate-en. El sem tudom mondani hányszor flash-eltem már újra ezt a boxot (hol ezt, hol azt a Rom-ot raktam fel), de most ismét visszaraktam rá talán a legutolsó 6.0.1-es gyári firmware-t és olyan gyors lett, hogy csak pislogok. :Y Melegedés ezáltal felére csökkent. Még nem tapasztaltam két nap óta olyat pl. hogy rendszer UI összeomlás és társai. Meglátom, most hogyan szuperál, meddig bírja. Olyan volt korábban mintha valami a háttérben terhelné a boxot. Ha évente is újra kell majd raknom a rendszert, akkor is megteszem a gyorsaságért, mert úgy sincs rajta olyan dolog, amiért kár lenne. :) Nem tudom, hogy ez csak amolyan Beelink adottság lehet, mert van a Beelink Mini MX III II boxom, azon ugye ez nem téma, megy a rendszere szuperül már kezdetek óta.
    Kívánom, hogy találd meg Te is a számításod valamelyik kütyüben! :K

Új hozzászólás Aktív témák