Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz Somatom #5570 üzenetére

    My TV GO-ra is kell előfizetés, egyelek meg.
    Akinek pedig Telekomja amugy is van, az nem fog MyTV-re ujra befizetni, nekem ez eccerű mint a facsipesz.
    Mivel nincs neki olyan eszköze mondjuk, ami nemrootolt, azért nem tud bámilyen más rootolt eszközzel bármit kezdeni vele, viszont ha megveszi a MiBoxot, akkor a MyTV+DigiOnline+tökömtudja milyen más appokkal is boldogul (ha kell neki)
    mikor is nyavalyog a HDMI miatt a TVGO? Ha boxot monitorra, tvre dugsz, nem.
    Tableten símán nézed, nemjó a kamionban?
    A laptopodon simán nézed, azsejó?

    IGAZ NEM CASTOLHATÓ, DE A FENTI KÜTYÜKBŐL CSAK ÁLL A RENDELKEZÉSÉRE VALAKINEK VALAMELYIK.
    bocs capslockerror, sorry :W
    ha nem ruházzon be kicsit, nem egy nagy összeg.

    A HDMI-s tabon tudod nézni a TV GOt is.
    meg minden online streamelős ajánlatot.
    Na hagyjuk, engedjük el.
    Én speciál inkluzive nagyon örülök, hogy megy a MiBoxon, mert bárhol kapom elő amiBox-ot, (mondjuk Gunarasfürdő, Gyula, Visegrád, szoboszló, stb. extraexluziv hotelben, mindent nyomok róla, Horizon, TV GO, Digi online, My TV (csak az ingyenes csomagom van, próbára) HBOGO, Ntflx. miegymás.
    Apropó, használtad más a Morpheus TV-t?
    minden f@sz@ sorozat és film jön rajta, ráadásul a torrent mellé amit nézel online le is tölti azonnal a feliratot magyarul :)

    Ennyivel jól elvagyok.
    Ráadásul tudsz te egyhétig bármilyen olyan prigramot visszanézni a MyTV-n, amiről esetleg lemaradtál?
    És ha nem akkor fognád, elővennéd a Horájzont vagy a tévégót és máris visszanézheted utolag.
    így válogatok azokbó amikről lemaradtam.

    megmutatom szívesen :)

    Nekem ez nem hátrány, azonbanellenben ELŐNY :DD
    Bármit ver,

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák