Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chris0000

    őstag

    válasz Milka 78 #94904 üzenetére

    nah csak azért is megvettem ezt a MSI H310M PRO-VD PLUS alaplapot + egy I39100F cpu-t
    a régi szettet eladtam...ráfizettem 18ezret az 51 ezerre. (alplap+cpu+16gbddr4ram) lesz ami lesz, kipróbálom a játékok alatt...ha nem lesz jó, mennyit bukhatok...szerencsére nem sokat...
    a célom az volt, h csak játékra kell a rendszer és legyen már egy friss hardver a vga-hoz, mégha nem is egy nagyon komoly...(full budget! :B ) a videókban is néztem, h alig van különbség fps téren a 9100F és a 9900K között 4K-ban! (itt már vga limit is szóba jöhet sajnos) csak 4K jöhet szóba mert ez a TV natívja, ezen a legszebb a kép, főleg, h Oled... (nem azért mert, nah én csak 4K-ban...) és ide már az erős vga nagyon kell!
    nah elkezdtem nézni a meglévő MSI2070Superrel (1080Ti szint), h h megy a rendszer...jelentős teljesítmény növekedést nem hozott a játékokban, de mégis kiegyensúlyozottabb lett a rendszer működése + az ilyen böngészés, installációs dolgok is sokkal pörgősebbek lettek...
    most tegnap sikerült kipróbálni a rendszert egy MSI2080Ti Ventus-al és ez aztán meg is tolta a teljesítményt még ezzel a kis 9100F-el is...amitől féltem az a microlag a cpu miatt, de szerencsére egy pillanatig nem volt egyetlen játékban sem...pl a Metro Exodus 60fps-el ment Ultrán és tényleg baromi szép...rátoltam az RTX-et DLSS-el ami fontos a 4K-hoz és alig volt fps csökkenés..., a Wolcen, Mutant Year Zero AAA címek is brutálul mennek 4K-ban...
    remélem szerencsém lesz és nem fog felrobbani a VRM kör...egyébként a cpu nem melegszik, a gyári hűtőt is alig lehet hallani...több órát játszottam, tesztelgettem...ezt csak azért írtam le ilyen hosszan az alplapon kívül, h nekem mi a tapasztalatom egy ilyen rendszerrel... vkinek segítség lesz, másoknak nem... üdv. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák