Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz solena #48389 üzenetére

    Azért, mert közlekedsz. Szerintem kocsira se kell, aztán kinyitom majd az ajtót, ha megállok és elmennél mellettem. Sok-sok évig közlekedtem biciklivel, (kb.25-30km-re naponta) de tele van a köm az olyan biciklisekkel, akik azt hiszik, hogy megveszik a biciklis ruhát, fölteszik a sisakot, letekernek fél óra alatt öt kilométert és annyit tettek már a klímaváltozásért, hogy minden autós leborulva imádván őket legalább másfél méterre kerülje ki őket az úton, (három méter szélesen is) ha kell araszoljon mögöttük 10km/h-val kilométereken át, viszont ha ők mellőznek autót letörhetik a tükröt, olyan közel mehetnek hozzá, nekik nem kell a KRESZT ismerniük, mert nem kötelező a vizsga stb.
    Egy tükör filléres tétel. Nem kell állandóan nézni. Ja és a kocsikon sem gimballal kombinált, ott is a járművel együtt mozog.
    Amúgy hobbiból biciklizz ott, ahol nem veszélyes és jó az út, (akár kerékpárúton, kerékpáros pályán) ha meg közlekedsz a biciklivel tegyél meg mindent a biztonságért. ;)

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • proof88

    addikt

    válasz solena #48389 üzenetére

    Igen, pont ezért tartottam mindig is hülyeségnek a kormányra rögzíthető tükröt.
    Sisak tükör, annak mindegy a testtartásod, és látsz is benne mert a fejeddel együtt rázkódik. 10 éve használom, tökéletes. Az egyik legjobb bringás kiegészítő. Nem értem, miért nem terjedt el jobban. Vezetés közben is folyamatosan a tükröket sasolom, miért pont bringával ne tenném?

Új hozzászólás Aktív témák