Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talpas

    aktív tag

    válasz KAMELOT #44312 üzenetére

    Ez többet érne mint a sok "márhányingeremvanplakátok" tól. Sajnos rajtunk itthon már talán ez sem segítene. Hazafelé tartok múlt hét kedd, este 8-kor nyirkos, nedves sötét. Itt a kereszteződésben balra lehajtani akaró autó miatt lassítok, szemből még jönnek így tudtam meg kell állnom nem tud előlem lehajtani. Kettőnk között egy szürke autó, balra (most már) bicajsávra kihajtva, kikerüli az álló autót ami előtt ott a ma már új gyalogátkelő is. 5mperc és mentem tovább, majd látom behúzódik jobbra egy buszleállóba, hogy visszafordulhasson a másik oldalon lévő pékséghez. Nézem a sofőrt, egy nőnemű kretént láttam. Hozzáteszem nagyon figyelni kell itt a többi átkelőnél is mert a "modern" lámpák már nem világítják meg úgy az átkelőket mint régen. Szűk, több helyen fák, oszlopok közül indul az átkelő. Sajnos a leszegényedett szülők gyereki a tepsifonnal, bekábelezve, bambán, kontaktus nélkül képesek átkelni a főúton. Az én városkámban is úgy látom, hogy itt is annyit ér a törvény, szabály amennyit betartatnak. A másik idióta, segédmotoros, biciklisávban halad, lámpás kereszteződéshez érünk. Jobbra jelzek, mennék, rám se néz, nem gondol semmire, csak indul, halad tovább. Kellemes, balesetmentes, ünnepi nyüzsgést mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

    "Veled, Uram, de nélküled..."

Új hozzászólás Aktív témák