Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92415744

    törölt tag

    válasz brd #22357 üzenetére

    És mennyire igaz ez.
    Azon gondolkodtam, hogyha valami oknál fogva rámszakadna a lottó ötös, akkor sem adnám el a 21 éves dízel Opelomat, így a fene se tudna engem bekatagorizálni, milyen társadalmi szinten mocorgok épp. Aztán lehet, előírás, hogy a pénztől meghülyül az ember, vagy amilyen körökben mozog, megvan az elvárás. Bár lehet, vennék idővel majd másik autót, de akkor meg hiányozni fog az, hogy letúrnak az útról, a seggembe jönnek, a körforgalomban meg keresztül akar menni rajtam a kamionos...
    A napokban történt egy érdekesség, Gyöngyösről mentem Budapest fele a 3-as úton, Gyöngyös után van egy szakasz, ahol 110-el lehet rongyolni.
    Megelőzött valami szőke maca, egy cuki kis piros pözsóval, majd amikor egy sávosra váltott át az út, megállt az úttest kellős közepén, és a mögötte jövőtől kérdezett valamit...én meg alig tudtam megállni, azt hittem mind a kettőbe belemegyek. Még szerencse, hogy volt leállósáv(mert ott kerültem ki őket) még mutogatni se volt időm, mert a mögöttem jövő is majdnem belém jött. Aztán a liba utolért Hatvannál valahol.
    Tényleg nem ártana módosíttatni azt a törvényt, hogy nem elég a csak írni olvasni tudás a jogsi megszerzéséhez. Bár akkor meg ki vesz autót, ami zabálja a benzint, és evvel fizeti a jövedéki adót?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák