Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Lauda #51924 üzenetére

    Ó dehogynem meg lehet állapítani videóból is
    Az autók mozgásából, gázadásokból nagyon sok mindenből meg lehet állapítani
    És a videóból pontosan látszik hogy mindkettő tehetett volna azért hogy ne legyen semmi
    Kamerás nem gyorsít és akkor simán elmegy, a sávváltó meg fékez mikkor látja hogy a paraszt emberkedve gyorsít
    Mind a kettő paraszt volt

    Amúgy szerintem
    Aki a jobb sofőrök közzé tartozik az pontosan tudja hogy kire kell figyelni a forgalomba
    Megy a forgalom nagyon ki lehet szúrni hogy ki a bizonytalan, ki az agresszív, ki a ráérős, ki merre fog menni

    Ha tudja olvasni a forgalmat akkor a veszélyes szituációk 95% el lehet kerülni, még akár úgy is hogy érzi az ember hogy innen ebből a közegből(3-4kocsi haladása) menekülni kell mert történni fog valami, na olyankor menekülés van

    Amúgy az hogy valaki sokat megy sok fajta autóval nem jelet semmit, volt olyan munkatársam hogy havonta 6000km vezetett le de, ha mellette ültem görcsbe volt a gyomrom, és nem azért mert gyorsan ment hanem ahogy vezettet
    Pár év alatt csak egyszer okozott balesetet bár akkor is ő húzta a rövidebbet mert stop tábla ellenére kikanyarodott és a hátsó kerekét elkapta a szabályos és fel is borította a furgont, csúszott az oldalán, a nem nagy sebesség miatt csak horzsolásai lettek
    De a kocsit horpasztotta rendesen sokszor, de volt hogy az sofőr ülés alatti gázolj visszahűtő radiátort ütötte le, nem vette észre csak bement valahova és mire kijött a tankból kifolyt az összes gázolaj és ugye 40liter gázolaj tud tócsát csinálni
    Én sok rossz sofőrt ismerek aki sokat megy

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák